Nasze realizacje

OKLEJANIE
POJAZDÓW.

Czy chcesz, aby Twoja firma wyjeżdżała w teren z mocnym przekazem reklamowym? Nasze usługi oklejania pojazdów to klucz do osiągnięcia tego celu. Dzięki profesjonalnemu i kreatywnemu oklejeniu Twojego samochodu, furgonetki czy floty firmowej, Twoja marka będzie promowana z każdym kilometrem.

Do wyklejania grafiki samochodowej stosujemy najczęściej folię wylewaną, charakteryzującą się wysokimi parametrami plastycznymi; folia ta doskonale się rozciąga i dzięki temu pozwala na aplikację w miejscach trudno dostępnych (zagięcia przetłoczenia, narożniki).

🚗 Mobilna Reklama: Z nami Twoja reklama dotrze wszędzie tam, gdzie pojedziesz. Nie musisz już polegać wyłącznie na reklamach stacjonarnych – z oklejonym pojazdem Twoja marka będzie widać na ulicach, parkingach i autostradach.

🎨 Kreatywność w Ruchu: Nasz zespół projektowy stworzy dla Ciebie oryginalny i przyciągający wzrok design, który wyróżni Cię na drodze. Niech Twój pojazd stanowi mobilną kanvas dla Twojej marki!

📈 Skuteczność na Drogach: Oklejenie pojazdu to nie tylko kreatywna forma reklamy, ale także skuteczne narzędzie marketingowe. Według badań, pojazd oklejony reklamą generuje o wiele większą liczbę kontaktów w porównaniu do tradycyjnych form reklamowych.

kontakt.

+48 510 133 509